W latarni morskiej...

Moje zdjęcie
boei@onet.pl, Wielkopolskie, Poland
Mama Agnieszki, Karolinki i Roberta.

czwartek, 3 listopada 2011

Świąteczny wędrownik.

Świąteczny wędrownik, który właśnie rusza w swoją podróż- do Aniki, Mikbala, Pasji Kati, Ayeedy i Pampuszka:

Przód




Wpis






Tył


Jesteśmy podobni do pielgrzymów, których nie męczy wędrówka przez pustynie, ponieważ ich serca zamieszkały już w Świętym Mieście.
                        
                                                        Antoine de Saint-Exupéry
                                                                                                                               
Pozdrawiam bardzo, bardzo serdecznie:)

poniedziałek, 31 października 2011

.....

ATC na moją Polkową wymianę z Szarą- temat "Stemplomania" z mnóstwem mediów, czego za bardzo nie widać;)


I najnowszy,  na temat "Wąsy":


"Dla tych, którzy odeszli"
 Dla tych
 którzy odeszli w nieznany świat,
 płomień na wietrze
 kołysze wiatr.
 Dla nich tyle kwiatów
 pod cmentarnym murem
 i niebo jesienne
 u góry

 Dla nich
 harcerskie warty
 i chorągiewek
 gromada,
 i dla nich ten dzień -
 pierwszy dzień listopada.

                                                             Gellnerowa Danuta


Pozdrawiam wszystkich w ten trochę smutny 
i pełen wspomnień wieczór...

sobota, 29 października 2011

Republika Róż, wymiana z Maj i świąteczne kartki.

  Ostatnie spotkanie z moimi wspaniałymi koleżankami z Koła Gospodyń  odbyło się w przepięknym miejscu, blisko poznańskiego Starego Rynku- w Republice Róż. Jak sama nazwa wskazuje- serwują tam pyszne dania;D A tak bez żartów- było super, pośmiałyśmy się oraz porozmawiałyśmy też trochę o sprawach poważnych, jak np. Święto Niepodległości, no i nie mogło się obyć bez naszej tradycyjnej wymiany- na literę M. Ja miałam szczęście- jak zwykle- i wylosowałam MANEKINA- dzieło Michelki. Krótka migawka z cudownej soboty:





W ostatnich dniach otrzymałam też przesyłkę od Maj- w ramach naszej prywatnej wymianki przysłała mi takie cudeńka (robótkowy kwiatek to magnes):


  A to moje ostatnie prace- karteczki świąteczne- żeby w tym roku zdążyć z życzeniami;)






Kochaj wszystkich. 
Ufaj niewielu. 
Bądź gotów do walki, 
ale jej nie wszczynaj. 
Pielęgnuj przyjaźnie.

William Shakespeare

sobota, 22 października 2011

Urodziny i słowo o pewnej akcji.

  Urodzinowa dla Sylwii, przyjaciółki mojej Karolinki:)



  I  notes- zrobiony dla Laury, bardzo chorej 9- letniej dziewczynki. Dziewczynki kochają różowy kolor, więc notesik jest w takich odcieniach, a kartki ma różowe- wesołe i optymistyczne. Użyłam też różnych mediów, żeby się błyszczał i intrygował. Laurze życzę zdrówka, a Was zachęcam do udziału w tej akcji. Wszystkiego możecie się dowiedzieć na blogu Anuli.




  Pięknego, słonecznego weekendu życzę...

piątek, 21 października 2011

Prezenty.

 Na blogu Agaty przeczytałam o akcji, na którą- pomimo braku czasu- nie mogłam nie odpowiedzieć. Dla Marcina Różyckiego, którego możecie posłuchać tu, powstał taki magnes w plastikowej obudowie:


A poza tym dzisiaj otrzymałam wspaniałe prezenty od Rafiji- z okazji naszej prywatnej wymianki:) Bardzo Ci dziękuję, Marta! Twoje prezenty totalnie mnie oczarowały- kolczyki są obłędne, a kwiatek już wylądował na głowie mojej córki;)


Dziewczyny, dziękuję za Wasze wspaniałe słowa, 
za to, że jesteście..............:*